Hotel Vestina
| Adres › | Promenada Gwiazd 30 |
| Miasto › | Międzyzdroje |
| Województwo › | zachodniopomorskie |
| Typ działalności › | Hostel |
Zdjęcia obiektu

Kliknij na miniaturę, aby zobaczyć zdjęcie w pełnych rozmiarach.
Kontakt
Udogodnienia
 apartamenty  pełny węzeł sanitarny  dostęp TV  karty kredytowe  kawiarnia, bar, bufet  dyskoteka  parking strzeżony, garaż |
Pokoje / wyposażenie
| Wszystkich pokoi › | 93 |
| Aktualnie wolnych pokoi › | 93 |
 łazienka
 taras  czajnik  internet  telewizor  TV-SAT |
| Ceny pokojów od › |
158 zł |
| Ceny pokojów do › |
536 zł |
Dla obcokrajowców udzielimy informacje w języku
 angielskim  niemieckim |
Odległości / lokalizacja
Opis obiektu
Niezapomniany widok szerokiej, piaszczystej plaży, wzburzonych wód Bałtyku oraz zachodzącego słońca to niewątpliwe atuty położenia Naszego Hotelu. Z okien rozpościerają się przepiękne widoki na morze i panoramę Zatoki Pomorskiej. Powiew letniego wiatru i szum fal sprawi, iż chętniej będą Państwo wracać do Naszego Hotelu, zlokalizowanego tuż przy nadmorskiej promenadzie.
Hotel organizuje:
* kompleksową obsługę konferencji, zjazdów i szkoleń
* pobyty świąteczne i weekendowe
* rejsy po Bałtyku
* wycieczki autokarowe, rowerowe i piesze z przewodnikiem
* spacery z kijkami Nordic Walking z instruktorem
* imprezy integracyjne na plaży i w terenie
* pokaz tańca towarzyskiego połączony z nauką podstawowych kroków
* wieczorki taneczne ( orkiestra lub dyskoteka prowadzona przez DJ)
HOTEL VESTINA ***
Wszystkie pokoje, jakimi dysponuje Nasz Hotel posiadają pełny węzeł sanitarny. Pokoje typu PANORAMA oraz LUX zapewniają bezpośredni widok na morze. Pokoje typu LUX posiadają oddzielną sypialnię i pokój dzienny, wyposażony w telewizję satelitarną, telefon i lodówkę. W każdym jest możliwość podłączenia się do internetu. Posiadamy także pokój przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Łącznie dysponujemy 178 miejscami.
Struktura pokoi:
* pokoje 1-osobowe: 8
* pokoje 2-osobowe: 16
* pokoje 2-osobowe z dostawką: 47
* pokoje 2-osobowe bez balkonu: 8
* pokoje 2-osobowe „PANORAMA” z dostawką: 7
* pokoje 2-osobowe „ LUX” z dostawką: 7
Pokoje wyposażone są standardowo w łóżka pojedyncze /klasyczne pokoje/ lub podwójne /pokoje typu PANORAMA i LUX/. W pokojach z dostawką dodatkowo można korzystać z rozkładanej sofy. Na wyposażeniu pokoi jest biurko, telewizor, telefon, szafka nocna, stolik z krzesłem, szafa na ubranie oraz nocna lampka. Każdy z Naszych Gości ma oczywiście do dyspozycji łazienkę z prysznicem.
W pokojach 2-osobowych znajdują się dwa pojedyncze łóżka.
Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, dzięki czemu istnieje stały kontakt z Recepcją Hotelu. W trosce o bezpieczeństwo Naszych Gości - Hotel Vestina*** posiada stały monitoring. Dodatkowo istnieje możliwość zdeponowania rzeczy wartościowych w sejfie. Brak możliwości zakwaterowania z czworonożnym przyjacielem.
Wolne terminy
Prosimy o kontakt
Mapa dojazdowa
Ładowanie mapy...
Komentarze
Aktualnie brak komentarzy dotyczących tego obiektu.
Dodaj swój komentarz